Takı Bayiliği Veren Firmalar 2023! Franchise ve İsim Hakkı Alınabilecek Markalar

Takı bayiliği veren firmalar ülkemizde özellikle kadınlar tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Uzun senelere dayanan bir sektördür. Girişimcilere bayilik imkanı tanıyan bu şirketler sayesinde kişiler kendi işlerinin sahibi olabilirler.

Bayilik almanın avantajlarından faydalanarak kazançlı bir işe sahip olabilirler. Ürün çeşitliliği çok olan bir sektördür. Anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı ve diğer özel günlerde bu tarz firmaların işleri artar ve kazançları birden yükselir.

Bununla birlikte senenin her döneminde işleri vardır. Ülkemizde çok sayıda takı bayiliği veren firma vardır. Gelin bunlara birlikte bakalım.

So Chic Takı Bayiliği

So Chic 1950 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Kaliteli ve popüler ürünler sunması ile bilinir. Ürün çeşidi çoktur. Yüksek kazanç garantisi ile bayi sahibi olabilirsiniz.

Kişilerin bayi sahibi olmak için ortalama 500 bin TL ile 750 bin TL arasında bir yatırım yapması gerekiyor. Bayi açmak isteyen kişinin yapacağı yer seçimi önemli. Genellikle AVM içlerinde bayilik açılması tavsiye ediliyor.

Ana firma bayi olmak isteyen kişilere reklam, iş yeri seçimi ve personel gibi konularda destek sağlıyor. Bayilik alanlar rahat ve kolay yoldan para kazanıyorlar.

Trendmood Takı Bayiliği

Trendmood 2017 senesinde sektöre giriş yaptı. Yeni sayılan firmalar arasında yer alan Trendmood kısa süre içinde etkili bir müşteri ağı oluşturmayı başardı. Bayilik vererek büyümeyi hedeflemektedir.

En az 15 metre kare alana sahip olmak şart koşuluyor. Bu alanın tercihen AVM içinde yer alması isteniyor. Kalabalık caddeler de bu iş için uygundur.

Ortalama 40 bin TL ile 100 bin TL arasında bayi almak için yatırım yapmak gerekiyor. Bayilik aldıktan 12 ay sonra bu bedelin size geri döneceği firma tarafından size garanti ediliyor.

Mochka Takı Bayiliği

Mochka 2013 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Bayilik vererek büyüyen marka, online olarak başvuru formunu doldurarak başvurularını iletebilirler. Marka uygun gördüğü kişileri yüz yüze görüşme yapmak için merkeze davet eder.

Bu görüşmede bayilik alamk için başvuru yapan kişinin iş planını görmek ister. Görüşmeler adım adım ilerler ve şartların uygun olması halinde kişi Mochka bayisi olarak iş başı yapabilir.

Küppeli Takı Bayiliği

Küppeli 27 seneden daha uzun süreden bu yana sektörde çalışmalarına devam etmektedir. 5 ülkede toplam 65 tane mağaza bulunmaktadır. Bayilik açmak için kişilerin önce nerede bu işi yapabileceklerine karar vermesi gerekiyor.

İşlek caddeler üzerinde bu işin yapılması mümkündür. Yatırım bedelini ödeyen kişilere ortalama 8 ile 16 ay arasında bu bedeli geri alabilecekleri sözü veriliyor. Ürün çeşitleri fazla olduğundan geniş bir kesime hitap etmeyi başarıyor.

Takıştır Takı Bayiliği

Takıştır sektörde 20 senelik köklü bir geçmişe sahip. Türkiye de 60 dan fazla yerde dükkanı bulunuyor. Bayilik ücreti ve reklam bedeli ödemenize gerek kalmadan bayi sahibi olabiliyorsunuz. Bayilik alan kişiler ayrıca mimari destek de alyorlar.

En azından kişilerin 30 metre kare kadar bir alana sahip olmaları gerekiyor. Yapılması gereken yatırım bedeli 35 bin TL den başlar. Bu bedel bayilik alan kişilere ortalama 3 ay gibi kısa süre içinde geri döner. Firma bunun garantisini bayilik alan kişilere vermektedir.

Karlı ve kısa sürede çok kazandıran bir iştir. Başvurular firmanın resmi internet sitesi üzerinden yaplabilr. Yüksek kazanç sağlamak isteyen kişilere hitap eder.

 

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz