Öncü Döner Bayilik Şartları Nelerdir? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Öncü Döner rekabet gücü yüksek olan firmalar arasında yer almaktadır. 19 ilde, 32 restoran ve 350 çalışanı bulunmaktadır. 4 milyondan fazla kişiye bir sene içinde hizmet sunulmaktadır.

Öncü Döner sektörde lider konumu sayesinde insanların iş fikri olarak ilgisini çekmeyi başardı. Öncü Döner bayiliği alarak insanlar güzel paralar kazanabileceklerini biliyorlar.

2010 senesinden bu yana hizmet veren marka, Anadolu nun dünyaya armağan ettiği misafir perverliği bütün müşterilerine gösteriyor. Türkiye nin pek çok ilinde hizmet vererek insanlara kaliteli ve lezzetli döneri sunuyor. Ülke çapında markalaşma yolunda önemli adımlar atmıştır.

Öncü Döner Bayilik Şartları Nelerdir?

Öncü Döner bayiliği şartları arasında şunlar yer alır:

  • Başvuru yapan kişilerin iş sözleşmesi imzalaması ve sözleşmede yer alan maddelere uyması beklenir.
  • Bayilik almak isteyen kişi en az 18 yaşında olmalıdır.
  • Kişilerin seçtikleri lokasyon ve dükkan vb. özelliklerinin ana firma tarafından onaylanması gerekir.
  • Sadece Öncü Döner tarafından belirlenmiş olan ürünlerin satılması mümkündür.

Bu şartlar bana göre kolay veben bu şartları yerine getiririm diye düşünüyorsanız o halde siz de bayi olmak için adımı atın. Bayi başvurusu yaparak kazançlı işinizin başına geçin.

2022 Öncü Döner Franchise Bedeli Ne Kadar?

500 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişen bir bayilik bedeli vardır. Başvuru yapan kişilerin  bu bedeli ödemek için yeterli maddi gücü olması gerekir. Gerekirse başvuru sürecinde teminat gösterilmesi gerekir.

Başvuru sırasında zaten yatırım yapılması planlanan miktar sorulacaktır. Kişiler ortalama kar otanı üzerinden belli bir bedeli ana markaya verecektir. Her ay net ciro üzerinden yüzde 20 oranında kar alınmaktadır. Kardan alınan bir diğer pay ise yüzde 5 oranında olan royalty oranıdır.

Öncü Döner Bayiliği Nasıl Alınır?

Öncü Döner bayiliği almak için kişilerin ilk olarak şartları sağlayıp sağlamadığına bakması gerekir. Eğer ben bu şartları sağlarım derseniz hemen markanın resmi internet sitesini ziyaret edin. Daha sonra başvuru formunu bulun.

Byilik başvuru formunu hemen eksiksiz doldurun. Formda yanlış bilgi beyan edilmemesi önemlidir. Aksi halde başvuru reddedilebilir. Dikkatli bilgileri doldurmaua özen gösterin. Zaten bu aşamada sadece sizlerden temel bilgileri doldurmanız istenecektir.

Bilgileri doldurduktan sonra başvuru formunu gönderin ve şirket yetkililerin sizinle iletişime geçmesini bekleyin. Süreç bu şekilde ilerleyecektir.

Öncü Döner Kaç Tane Bayisi Var?

Öncü Döner bayi sayısı günümüzde 20 yi bulmuştur. Marka halen bayilikler vererek gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. 780 kişiye istihdam sağlamıştır. Firmaya ait işletmelerin sayısı 58 i bulmuştur.

Siz de bu büyüyen ailenin bir parçası olabilirsiniz. Uygun yatırım bütçesi, eğitim destekleri gibi harika avantajlardan faydalanmaya da başlarsınız. İşimden çok kazanayım bir yandan da riskim az olsun diye düşünen kişiler marka bayisi olarak hedeflerine ulaşmayı başarabilirler.

Öncü Döner Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Öncü Döner müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinedn işlem yapılmaz. İşlemleriniz için rsmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Başvuru yapan kişilerin mutlaka girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip olması şarttır.

Bunun dışında yönetim tecrübesi olması gibi özellikler aranmaktadır. Yatırımın gerektiği finansa da sahipseniz hemen firma internet sitesi üzerinden başvurnuzu iletebilirsiniz. Bu sayede kendi işinizin başında olacak ve harika bir gelir modeline sahip olacaksınız. Bayi olun, para kazanmaya başlayın!

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz