Lokmacho bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Lokma sektörüne girmek isteyenler için Lokmacho’dan bomba hizmet. Yeni nesil lokmacı açmak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlayan ve lezzetli lokmalarını bayileri ile paylaşan Lokmacho bayilikler veriyor. Bu yazımızda sizlere Lokmacho bayilik başvurusu nasıl yapılıyor, Lokmacho hangi şartlar dahilinde bayilik veriyor anlatıyoruz.

İnanılmaz tatlı lokmaları ile kısa süre içersinde yeni nesil lokmacılığın temsilcisi haline gelen Lokmacho geleneksel lokma tatlısını Belçika çikolatası ve Bavyera kreması ile buluşturmuş. Kendilerinin ürettiği bu özel lokma formülü ile kısa süre içerisinde müşterilerin sevgilisi haline gelen Lokmacho tatlı yiyip tatlı konuşmak isteyen, lokma sektörüne girmek isteyen herkesi franchise sistemine davet ediyor.

İçi çikolata sosu dolu lokmanın üstüne fındık, badem, oreo, pişmaniye ve dondurma serpiştiren Lokmacho kendine has bu süslemeler ile müşterilerinin kendilerini şımartmalarına olanak sağlıyor.

Sen de Lokmacho’dan bayilik alarak yeni nesil lokma sektörüne giriş yapmak istiyorsan hiç vakit kaybeden harekete geç !

Lokmacho Bayilik Şartları ve Özellikleri

lokmacho bayilik şartları

– Lokmacho ile lokma sektörüne girmek isteyenleri franchise sistemimize davet ediyoruz.
– Bayimiz olan şubelere gereken tüm ürün tedarikini biz sağlıyoruz.
– Bayilerimizin her türlü destek ihtiyaçlarını karşılıyoruz ve onlara yardımcı oluyoruz.
– Lokmacho’dan bayilik almak isteyenler ile ön görüşme yapıyor ve sektör hakkında bilgiler veriyoruz.
– Bayilerimize Lokmacho standartlarında şube dekorasyonu yapıyoruz ve şubenin kurulum işlerini yapıyoruz.
– Franchise sistemine giriş bedelimiz her şey dahil fiyatı ile 120 bin TL’dir.
– Şubelerimizin yapmış olduğu cirodan kar payı (royalty) alıyoruz.

Lokmacho Bayilik Başvurusu

lokmacho bayilik

Yukarıdaki şartları sağlıyorsanız hemen hiç vakit kaybetmeden Lokmacho bayilik başvurusu yapabilir ve değerlendirilme aşamasına geçebilirsiniz. Bunu yapabilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak hemen başvuru formunu doldurmalısınız.

Lokmacho Bayilik Başvurusu: https://lokmachocreamery.com/franchise

Formu doldurup gönderdikten sonra kısa bir süre beklemede kalabilirsiniz. Lokmacho yetkilileri sizin başvurunuzu detaylı olarak inceleyip, analiz edecek ve sizlere geri dönüş yapacaktır.

Başvurunuzun onaylanması halinde sizinle görüşme yapılacak ve franchise sistemi hakkında tüm detaylar anlatılacaktır. Ardından Lokmacho ile sözleşme yapılır ve franchise anlaşması resmi olarak başlatılır. Bu aşamadan sonra şube kurulum hizmetleri başlar ve Lokmacho’nun uygun gördüğü standart bir şube tasarımına kavuşup, şubenizi işletmeye başlayabilirsiniz.

Mesaj Sayısı(2)

  1. Mustafa mete
    • Sadullah Karabulut
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz