Lokmades bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

2019’un trend iş fikirleri arasında yer alan lokmacı açmak için uygun bir bayilik seçeneği arıyorsanız Lokmades sizin için kaliteli seçim olacaktır. Sektörün parlayan markalarından birisi olan Lokmades yeni nesil lokmacılığın ülkemizin tüm köşesinde yayılmasını amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda yeni franchise ortakları arayan firma bayilikler dağıtıyor. Bu yazımızda Lokmades bayilik başvurusu nasıl yapılıyor, Lokmades için ne kadar yatırım yapılmalı şartlar nelerdir sizlere anlatıyoruz.

Yeni nesil lokma sektöründe kendine has formülü ile ürettiği lokmalarıyla müşterilerini mutlu etmeyi başarabilen Lokmades 2019 yılı itibarıyla 9 şubede hizmet veriyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Kocaeli’de şubeleri bulunan Lokmades bayilik ağını genişletmekte kararlı. Yeni franchise ortakları edinmek isteyen Lokmades’in amacı şubelerini ülkemizin tüm noktalarına yaymak ve lezzetli lokmalarını herkesin tüketmesini sağlamak.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak ziyaretçilerine tatlı yerken hoş bir sohbet ortamı sağlayan Lokmades bu sektöre yatırım yapmak isteyen girişimcileri bayilik sistemine davet ediyor.

Lokmades Bayilik Şartları ve Özellikleri

lokmades bayilik şartları

– Yeni nesil lokma sektöründe sektör payımızı büyütmek için girişimci ve yetenekli franchise ortaklarımız ile çalışmak istiyoruz.
– Lokmades markasını lokma sektöründe avantaj olarak kullanabilmenizi sağlıyoruz.
– Ürün tedariki konusunda size her türlü desteğimizi veriyoruz.
– Sektörde rekabet şartlarına uyum sağlayabilecek ortaklar arıyoruz.
– Franchise ortağımız olan kişi ile iş sözleşmesi imzalandıktan sonra şube kurulum işlemleri başlatılır.
– Şubeniz tıpkı Lokmades merkez şubeleri gibi standart, modern bir dekorasyona kavuşturulur.

Editörün Notu: Lokmades firma yetkilileri ile temas kurup isim hakkı bedeli + sektöre yapılması gereken toplam yatırımın miktarını öğrenmeye çalıştık ancak firma yetkilileri ile temas kuramadık. Sektöre giriş yapmak için ne kadar sermaye gerekiyor net olarak bilmiyoruz. Ancak tahminlerimiz bu bedelin 100 bin lira altında olmayacağı yönünde. Bu net bir bilgi değildir sadece tahmindir. Firma ile tekrardan iletişim kurmaya çalışacağız. Yetkililerden net bir rakam alabilirsek konumuza ekleme yapılacaktır.

Lokmades Bayilik Başvurusu

lokmades bayilik

Yeni nesil lokma sektöründe arkanızda Lokmades gibi güçlü bir bayinin olmasını istiyorsanız size doğru bir tercih yaptığınızı söyleyebiliriz. Lokmades bayilik başvurusu yapabilmek için hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayıp bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Lokmades Bayilik Başvurusu: https://lokmades.com

Yukarıdaki sayfada “FRANCHISE HAKKINDA” kısmında yer alan formu doldurup gönderdikten sonra bir süre beklemeniz gerekecek. Bu aşamada Lokmades firma yetkilileri sizin başvurunuzu inceleyip geri dönüş yapacaktır. Başvuru kabulu almanız halinde yetkililer size franchise sisteminin detaylarını anlatacaktır.

Lokmades Firma İletişim

e-Mail: info@lokmades.com
Tel: 0542 814 0500

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz