Lokma bayiliği veren firmalar 2023! Franchise ve İsim hakkı alınabilecek markalar

Yeni nesil lokmacılık sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor. Ardı arkasına açılan yeni nesil lokma zincirleri bayilik – franchise vererek büyümeyi amaçlıyor. Sitemizde en çok okunan konulardan birisi Yeni Nesil Lokmacı Açma konumuz olduğu için biz de bu alandaki talebi gördük ve sizler için lokma bayiliği veren firmalar hangileridir araştırmalar yaptık. Bu yazımızda size liste halinde lokma bayiliği veren firmalar hakkında bilgiler vereceğiz. Listemiz 6 firmadan oluşmakta ve hepsi lokmacılık sektörünün önemli isimlerindendir.

Lokma Bayiliği Veren Firmalar

Sizin için yaptığımız araştırmalar neticesinde lokma bayiliği veren 6 firmayı tespit ettik. Bunlardan bazıları ile görüşmeler yapıp franchise sitemleri hakkında detaylı bilgiler edindik. Edindiğimiz bilgiler ile lokma bayiliği veren firmalardan bayilik almak için genellikle 100 bin lira ve üstü sermaye gerektiğine kanaat getirdik. Yeni nesil lokma sektörüne girmek istiyorsanız cebinize 100 bin liradan fazla sermaye koymanız gerekiyor. İşte lokma bayiliği veren firmalar listemiz;

Cafe de Lokma

cafe de lokma

Yöresel Ege esintileri ile lokma tatlısını kendine has kakao ve krema ile buluşturan Cafe de Lokma bayilik veren firmalardan birisi. Yeni nesil lokma sektörüne girmek isteyen yatırımcılara kapılarını aralayan Cafe de Lokma 140 bin TL karşılığında her şey dahil lokmacı şubesine sahip olmanızı sağlıyor. Şubelerinde standart 40 m2 dükkan kullanım alanı talep eden Cafe de Lokma yapmış olduğunuz cirodan da %5 kar payı / royalty alıyor. Sektör hakkında bilmeniz gerekenleri size öğreten, personellerinizi ücretsiz olarak eğiten, profesyonel bir kadroya sahip olan Cafe de Lokma ekibi sizleri bekliyor. Aşağıdaki bağlantıdan firmanın şartlarını detaylı olarak öğrenebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Cafe de Lokma Bayilik Başvurusu ve Şartları

Lokmades

lokmades

Sektörün popüler isimlerinden olan Lokmades de bayilikler vermeye devam ediyor. Yeni yatırımcılar ile karlı bir iş ortaklığına gitmek isteyen Lokmades yetkilileri şube sayısını 2019 yılında arttırmayı amaçlıyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Bursa gibi büyük illerde tam 9 şube ile hizmet veren Lokmades ülkemizin tüm noktasında yeni iş ortakları ile çalışmayı amaçlıyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak hemen Lokmades’den bayi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Lokmades Bayilik Başvurusu ve Şartları

Lokmamma

lokmamma

Uzun uğraşlar neticesinde Lokmamma’ları üreten Lokmamma harika tadı ile sektörün parlayan yıldızlarından. Şubelerinin çoğunda mutlu müşterilere sahip olan Lokmamma başarısını yeni iş ortakları ile de paylaşmayı amaçlıyor. Lokmamma’yı ülkemizin en ücra köşelerine kadar götürmeyi amaçlayan firma yetkilileri 100 bin lira üstü sermayesi olan Franchise ortaklarını bekliyor. Firma yetkilisi Soner YILDIZ bey bayilik başvurunuzu titizlikle inceleyip size geri dönüş yapıp Lokmamma hakkında sizi bilgilendiriyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Lokmamma hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Lokmamma Bayilik Başvurusu ve Şartları

Lokmacho

lokmacho

Kendi üretimleri özel lokmalarında Belçika çikolatası ile Bavyera kremasını buluşturan Lokmacho eşsiz bir lezzete sahip. Yiyenin bir daha yemek istediği Lokmacho’lar mutlu müşteriler edinmenizi kolaylaştıracak gibi gözüküyor. Hızla büyümeye devam eden Lokmacho bayilik vermeye de başladı. Sektöre girmek isteyen yeni yatırımcıları bekleyen Lokmacho 120 bin TL karşılığında her şey dahil lokmacı şubesine sahip olmanızı sağlıyor. Firma şubenizden yapacağınız cirodan kar payı / royalty’de talep ediyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp detaylı Lokmacho incelememizi okuyabilirsiniz.

Lokmacho Bayilik Başvurusu ve Şartları

Lokmaland

lokmaland

Lokma sektörünün yeni isimlerinden olan Lokmaland’de bayilik veren lokma firmaları arasına katıldı. Bayilik sistemi ile firmayı büyütmeyi amaçlayan Lokmaland yetkilileri franchise ortaklarının 100 m2 toplam alan ve 60 m2 kapalı alana sahip olan bir şube açmalarını şart koşuyor. Ürünlerin tedariki, personelin eğitimi ve sektör hakkında bilmeniz gerekenleri de size öğreten Lokmaland yetkilileri karlı bir iş kurmak isteyenleri sistemlerine bekliyor. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Lokmaland hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Lokmaland Bayilik Başvurusu ve Şartları

Lokmax

lokmax

2018’de ilk şubesini İstanbul’da açarak faaliyet göstermeye başlayan Lokmax kısa sürede büyük yol katetti. Şube sayısını arttırarak büyüme yoluna giden Lokmax yetkilileri franchise ortaklarına kapılarını sonuna kadar açmış durumda. Şu an 8 şubesi bulunan Lokmax bu sayı ile yetinmiyor ve yeni ortaklarına sektörde yer alabilmeleri için her türlü kolaylığı sağlıyor. Yeni nesil lokmacı bayiliği almak isteyenler Lokmax seçeneğini de akıllarında bulundurmalı.

Lokmax Bayilik Başvurusu ve Şartları

Lokmata Bayilik – Franchise Veriyor Mu ?

Yeni nesil lokmacılık sektörünün en popüler ismi Lokmata dersek sanırım pek yanlış konuşmuş olmayız. Sektörün en çok tercih edilen firmalarından birisi olması insanlara “acaba Lokmata bayilik – franchise veriyor mu ?” sorusunu sorduruyor. O kişiler için yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde Lokmata’nın henüz bayilik vermediğini öğrendik. Firma sadece kendi bünyesinde şube açıyor ve işletiyor.

İlerleyen zamanlarda Lokmata bayilik vermeye karar verirse bu sayfamıza ekleme yapıp Lokmata’nın da tanıtımını yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Lokma bayiliği veren firmalar konumuzda şuan size anlatabileceğimiz lokma zincirleri bu kadar. Sizin de burada yer almasını istediğiniz lokma zincirleri varsa bize aşağıdaki yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Lokma Pool Kiosk bayilik şartları nelerdir? 2022 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Lokmanya Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Lokmanya Bayiliği Nasıl Alınır?

Lokma Zamanı Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır – Şartlar ve Özellikler

Lokmachi Bayiliği Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Çiğköftem Bayiliği Nasıl Alınır?

 

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz