Kadın İç Giyim Franchise ve Bayilik Veren Firmalar! 2023 maliyetleri ne kadar, isim hakkı ücreti ne kadar?

İç giyim sektörüne girmek isteyenlerin merak ettiği süreçlerden birisi de kaliteli ürünleri tedarik edebilmek, bir firmanın bayisi olabilmektir. Kaliteli ve geniş ürün çeşitliliği demek daha fazla satış demek olduğu için bu alanda en kaliteli firmalar ile çalışmak gerekir. Bu nedenle iç çamaşırı sektörüne girmek isteyenler için iç giyim bayiliği veren firmalar hakkında araştırmalar yaptık. Yaptığımız araştırmada 6 adet iç giyim bayilikleri veya toptan alışveriş imkanı sunan firmayı keşfettik.

İç Giyim Bayiliği Veren Firmalar

Sizin için yaptığımız araştırmalarda keşfettiğimiz 6 iç giyim üreticisi farklı yollar ile çalışmalar yapıyor. Firmalardan kimisi bayilik vererek isim hakkını kullandırırken bazısı da sadece toptan alışveriş yapmanıza imkan sunuyor ve topluca siparişlerinizi geçip mağazanız için mal alımı yapabiliyorsunuz. Ayrıca 2 firma da stoksuz olarak iç giyim sektöründe e-ticaret yapmanıza imkan veriyor. Böylece stok maliyeti çıkmadan, e-ticaret sitenizde sipariş geldikçe ürünleri bayi firmadan tedarik ediyorsunuz ve ürünü müşterinize gönderiyorsunuz. Dilerseniz şimdi o firmalara geçelim ve kendiniz için en iyi firma seçimini siz yapın.

Penti

penti

İç giyim sektöründe ülkemizde en fazla tanınan markalardan birisi olan Penti’den bayilik almak biraz zor bir süreç. Firma şube kurulumları için yüksek isim hakkı bedelleri talep ediyor. Ancak sermayeniz varsa ve bulunduğunuz şehirde herhangi bir Penti mağazası yoksa bu fırsat kaçmaz. Müşterileri daha çok kadınlar olan Penti’ye yapacağınız yatırımı kısa sürede amorti edebilirsiniz.

BUNU DA OKUYUN: Penti Bayilik Başvurusu ve Şartları

DAGİ

dagi

1984 yılından bu yana iç giyim sektöründe yer alan DAGİ %100 yerli ve kaliteli ürünleri ile iç giyimin lider firmalarından birisi olmayı başarmış, kendini ispatlamıştır. İlk zamanlarında isminden dolayı yabancı bir marka sanılan Dagi İç Giyim bayilik – franchise usulü çalışıyor. Firmanın franchise bedelinin yüksek olduğunu düşünüyoruz. Ancak DAGİ ürünlerini satmak kolay olacağı için yatırım maliyetinizi kısa zaman içerisinde çıkartabileceğinizi öngörüyoruz.

BUNU DA OKUYUN: Dagi İç Giyim Bayilik Başvurusu ve Şartları

Tutku İç Giyim

tutku

1987 yılından beri tekstil sektöründe yer alan Gipaş Tekstil’e ait olan Tutku markası iç giyim alanında yapmış olduğu başarılı üretimler ile dikkat çekiyor. İç giyimin her çeşidini üreten firma %100 yerli olarak üretim yapmakta. Türkiye’nin pek çok noktasında satışları olan firma toptan satış şeklinde çalışıyor. İç giyim mağazası olan kişilerin toptan olarak sipariş verip, ürün tedarik etmesinde büyük kolaylıklar sağlayan firma bu sektöre girmek isteyen ancak yüksek franchise bedeli ödeyecek durumu olmayanların tercih etmesi gereken kaliteli bir üreticidir.

BUNU DA OKUYUN: Tutku İç Giyim Bayilik Başvurusu – Toptan Alışveriş

Merry See

merry see

2011 yılında iç giyim sektörüne giren Omba Tekstil’in Türkiye – Polonya ortaklı markası olan Merry See kadın-erkek iç giyim ürünleri üreten bir diğer kaliteli firmadır. Bununla birlikte Merry See’nin fantezi iç giyim ürünleri de bulunmaktadır ve fantezi giyim sektöründe ülkemizde en kaliteli üretimleri yapan firmadır. Toptan alışveriş şeklinde çalışan Merry See’nin günümüzde 1000’den fazla bayisi bulunmaktadır. Ayrıca e-ticaret sitesi sahiplerine stoksuz XML desteği veren Merry See böylece e-ticaret ile satış yapmak isteyenleri de firmasına davet ediyor.

BUNU DA OKUYUN: Merry See Bayilik Başvurusu ve Şartları

Vixson

vixson

BEN İç Giyim Ltd’nin markası olan Vixson daha çok fantezi iç giyim ürünleri ile popülerleşen bir markadır. %100 yerli olarak kendi üretimi olan ürünleri satışa sunan firma bayileri ile çok esnek şartlar ile çalışmalar yapıyor. Fantezi iç giyim mağazası açmak isteyen kişilerin mutlaka akıllarında bulundurması gereken bir marka olan Vixson e-ticaret yapmak isteyenlere de büyük kolaylıklar sağlıyor. Stoksuz e-ticaret yapabilme imkanı veren firma XML desteğini de ücretsiz olarak sağlıyor.

BUNU DA OKUYUN: Vixson Bayilik Başvurusu ve Şartları

Maranda

maranda

İç giyim bayiliği veren firmalar listemizin sonuncu firması olan Maranda da toptan satış usulü bayilikler veriyor. Daha çok fantezi kadın iç giyim ürünleri üreten firma %100 yerli olarak üretim yapıyor. Üretim tesisleri İstanbul’da olan firma son seçenek olarak iç giyim bayilikleri arasında tercih edilebilir.

BUNU DA OKUYUN: Maranda İç Giyim Bayilik Başvurusu ve Şartları

Kadın İç Giyim Yapılır mı? Sonuçlar

İç giyim sektöründe 6 farklı firmayı inceledik ve analiz ettik. Bu işin neticesinde yüksek franchise bedeli ödeyebilecek kişilerin Penti ve DAGİ markalarını tercih etmesi mantıklı gibi gözüküyor. Öte yandan genel bir kadın-erkek iç giyim mağazası kurmak isteyenler için en iyi seçeneğin Tutku İç Giyim olduğunu söyleyebiliriz. Fantezi iç giyim ürünleri satmak isteyenler için ise Merry See, Vixson ve Maranda üçlüsü arasından bir seçim yapmak çok akılcı olacaktır. Ayrıca iç giyimde e-ticaret işine girmek isteyen kişiler için ise şüphesiz Merry See ve Vixson’un stoksuz olarak ticaret yapma imkanı vermesi çok avantajlı.

Yazımız burada son buluyor. Umarız iç giyim bayiliği veren firmalar listemizi beğenmişsiniz ve işinize yaramıştır. Yazımıza eklenmesini istediğiniz firmalar varsa veya bu firmalar hakkında sormak istediklerinizi bize aşağıdaki yorumlar kısmı ile iletebilirsiniz.

Koray İç Giyim bayilik şartları neler? Franchise bedeli ne kadar? Koray İç Giyim bayi işi kurma ve açma maliyeti ne kadar?

Loya İç Giyim bayilik şartları neler? Franchise bedeli ne kadar? Loya İç Giyim bayi işi kurma ve açma maliyeti ne kadar?

Mite Love XML İç Giyim Bayilik fiyatları ne kadar? Kadın iç giyim için XML bayilik fırsatı

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz