Hamburger Bayiliği Veren Firmalar 2023! Franchise ve İsim Hakkı Alınabilecek Markalar

Hamburger bayiliği veren firmalar yeme içme sektöründe en önemli halkalardan kabul edilir. Yerli ve yabancı hamburger bayiliği veren firmalar bulunmaktadır.

Fast food denildiği zaman insanların en çok tercih ettikleri yiyeceklerden bir tanesi de hamburgerdir. Sektörde yoğun rekabet bulunmaktadır.

Bayilik alarak bu sektöre girmek isteyen kişilerin en az 20 bin TL gibi bir yatırım bedelini ödemesi gerekiyor. Bu bedel 2 milyon TL ye kadar çıkabiliyor.

Yatırım yapıldıktan sonra bedelin geri dönüş süresi 16 ay ile 24 ay arasında değişiklik göstermektedir. İzmir den Van a kadar ülkemizde hamburger satışı yapan bayiler bulunmaktadır.

Texas Buffalo Burger Bayiliği

Texas Buffalo Burger bayisi olmak isteyen kişilerin en az 250 bin TL ve en çok 800 bin TL yatırım yapması gerekiyor.

Marka doğal malzemeler ile dekore edilmesiyle hemen ayırt ediliyor. Yalın dekorasyona sahiptir. Kişilerin kendilerini evinde hissetmesi sağlanıyor.

Ülke damak tadına uygun hamburgerler satan marka, taze ve doğal olmasıyla öne çıkıyor. Bütün ürünler uzman personeller tarafından büyük bir özenle seçiliyor.

Sofraya gelene kadar ürünler denetleniyor. Ortalama kar oranı yüzde 25 tir.

Öküz Burger Bayiliği

Öküz Burger yatırım bütçesi olarak 400 bin TL ile 500 bin TL arasında değişen bir fiyat sunmuştur.

Firmanın şu an 4 adet bayisi ve firmaya ait 3 tane işletmesi bulunuyor. Bu sene içinde 20 tane bayilik verilmesi planlanıyor. 2017 senesinde kurulan firma, bayi olmak için başvuru yapan kişilere proje eğitim desteği sunuyor.

Ayrıca pazarlama eğitimi ve personel eğitimi de veriliyor. Bu eğitimler firmanın başarılı olması için onları sektöre hazırlıyor.

Etçi Mehmet Burger Bayiliği

Etçi Mehmet Burger müşterilerin rahatlığını ön plana koyan ve mükemmel lezzet sunan firmalardan bir tanesidir. 2018 senesinden bu yana 6 farklı bayide hizmet vermektedir.

Dünya genelinde 20 tane bayiye ulaşmayı hedefleyen marka, bayilik başvurularını kabul etmektedir. Yatırım bütçe miktarı 450 bin TL ile 600 bin TL arasında değişkenlik göstermektedir.

220 kişiye istihdam sağlamaktadır. Ortalama kar oranı yüzde 20 ile yüzde 25 arasında değişkenlik göstermektedir. Kardan yüzde 3 par istenmektedir.

Egg & Burger Burger Bayiliği

Egg & Burger yüzde yüz yurt dışı sermayesi ile Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Doğal ve orijinal Amerikan lezzetini Türkiye ye getirmiştir.

Katar, Londra ve Dubai gibi farklı lokasyonlarda projelendirme çalışmaları hız kesmeden devam etmektedir.  Ortalama kar oranı yüzde 15 ile yüzde 20 arasında değişiyor.

Kardan pay talp edilmiyor. 42 kişiye istihdam sağlayan marka, istihdamı da bayi sayısını da büyütmeyi hedefliyor.

Başvuru yapmak isteyen kişiler firma resmi internet sitesinde yer alan bayi başvuru formunu doldurabilirler.

So Big Burger Burger Bayiliği

So Big Burger ortalama yüzde 30 kar oranı sağlıyor. Elde edilen kardan yüzde 3 bedel alınıyor. Bu sene 20 yeni bayi verilmesi planlanmaktadır.

Bayilik alarak sektörde faaliyet göstermek isteyen kişlerin 300 bin TL ile 350 bin TL arasında değişen bir sermaye bedelini ödemesi gerekiyor.

Firma bayisi olacak olan kişilere çeşitli eğitim destekleri sağlıyor. Pazarlama için, personel için ve proje için eğitim sunulmaktadır. Türkiye nin farklı lokasyonlarından bayilik başvuruları alınacaktır.

Bayi olmaya hak kazanan kişiler firma tarafından eğitim sürecinden geçer ve sonrasında kurulum işlemleri yapılır. Kişi kazançlı bir işe adım atmıştır.

Hamburger Bayiliği Veren Diğer Firmalar

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz