Erikli Su Bayiliği nasıl alınır? 2023 Bayilik fiyatları ve şartları neler?

Türkiye’nin en popüler, en fazla tüketilen su firmalarından olan Erikli’den bayilik nasıl alınır, Erikli su bayilik başvurusu nasıl yapılır bu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız. Damacana su satış bayisi olmak isteyenler için en iyi tercih Erikli’dir.

Erikli, ülkemizde en çok tercih edilen hazır su markalarından birisidir. Ülkemizde su satın alırken en çok dikkat edilen şey suyun tadıdır. Erikli bu konuda insanlara oldukça lezzetli bir su sunmayı başarmıştır. Bunun haricinde suyun kaynağından alınıp şişelenmesinden marketlere dağıtımına kadar her bölümde de oldukça kaliteli bir hizmet sunan erikli, kalite standartları için gerekli tüm belgeleri ve onayları almış durumdadır. Suyunda insan sağlığı açısından hiçbir bir zararlı madde barındırmayan Erikli markası, içimi oldukça yumuşak tatlı bir suyu insanlara sunmaktadır.

Yerleşim noktalarına oldukça uzak bir noktada 2300 metre yükseklikte Uludağ’ın zirvesindeki kaynağından çıkartılıp titizlikle ambalajlanan Erikli suları ülkemizde en çok tüketilen su markalarından birisi. Pek çok eve ve kurumsal şirkete girmeyi başaran Erikli’nin bu başarısı elbette lezzetli içimi ve kaliteli üretime borçludur. Yaygın bayilik ağı ile ülkemizin en köşe noktasında dahi ulaşılabilen bir su markası olması Erikli’yi sektörün lider firmalarından birisi haline getirmiştir.

Su bayiliği alarak bu sektörde yatırımlar yapmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden olan Erikli bayilik sistemini geliştirmek için ülkemizin her noktasından yeni iş ortakları aramaktadır. Dağıtım ağını geliştirmek ve henüz ulaşamadığı noktalarda hizmetlerini sunmak için 2019 yılında da bayilik veren firma bazı kriterleri şart koşuyor.

Bu özellikleri ile ülkemizde çok popüler olan Erikli girişimciler için de çok cazip durumdadır. Gerekli şartları sağladıktan sonra Erikli bayiliği alarak Erikli garantisi ile su satışı yapmaya başlayabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Bu konuda erikli, bayilik başvurularını titizlik ile değerlendirmektedir. Fakat bu konuda oldukça hazırlıklı olmalı ve biraz fazla maliyete karşı önleminizi almalısınız.

Erikli Su Bayilik Şartları Neler?

erikli su bayilik şartları

  • Prostak ihtiyacı vardır. En az 15-20 adet kadar gereklidir.
  • Suları evlere kadar araçlar ile götürerek servis yapmalısınız.
  • 100 satış için bir aracınız ve elemanınız olmalıdır.
  • Elemanların sosyal hakları sağlanmalıdır.
  • Düzenli olarak iş yerinin denetimini yaptırmanız ve erikli standartlarına uymanız gerekmektedir.
  • Erikli üzerine bir telefon hatta açtırmalısınız.

Şartlar bunlarla sınırlı olmamakla beraber başvurunuz sırasında sizlere ayrıntılı olarak sunulacaktır. Yaklaşık 50-100 bin TL kadar bir bütçe gerektiğini de belirtmek gerekiyor.  Tüm bu şartları sağladığınız takdirde erikli bayisi olmamanız için bir sorun çıkmayacaktır. Oldukça iddialı ve güvenilir bir marka olan Erikli, bu doğrultuda sizleri biraz sıkıştırabilir ve denetimleri ile bezdirebilir. Fakat kaliteyi düşürmemek adına satış yapılan yerleri denetlemeyi tercih eden firma ile sistemli ve düzenli olarak çalışabilirsiniz.

Erikli Su yeni bayilik alacak kişilerden yukarıdaki şartları yerine getirmelerini talep etmektedir. Su sektörüne yatırım yapabilecek birikiminiz varsa Erikli Su bayiliği başvurusu yapabilirsiniz.

Erikli Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

erikli su bayilik

Ülkemizin en köklü su firmalarından olan Erikli Su resmi websitesinde herhangi bir bayilik başvurusu formu hazırlamamıştır. Bu nedenle resmi websitesi üzerinden bayilik başvurusu gönderilememektedir.

Erikli Su bayiliği almak için firmanın merkez ofisi ile görüşmeler gerçekleştirip, Erikli’den bayilik almak istediğinizi belirtmelisiniz. Sektörde eğer bulunduğunuz noktada Erikli’nin yeni bayiye ihtiyacı var ise büyük ihtimalle bayilik anlaşmanız kabul edilecektir. Aşağıdan Erikli’nin merkez ofis iletişim hattını öğrenebilirsiniz.

Erikli bayiliği almak kazançlı mı?

Erikli su bayiliği alan kişilerle yaptığımız görüşmeleri baz alarak konuşacak olursak aylık net kazancınız 6 bin – 15 bin TL arasında değişkenlik gösterecektir.

Erikli Su Bayilik Telefonu ve İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük : Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:2 Akkom Ofis Park, 3.Blok Kat:10 Ümraniye/İstanbul

Telefon : (216) 636 69 00 Faks : (216) 636 69 10

Bursa Merkez Ofis

Erikli Plaza Orhaneli Yolu 2.km Nilüfer/ Bursa
Telefon : (224) 280 60 00 Faks : (224) 280 60 10

Damacana su bayiliği almak için bu konumuzu da ziyaret edebilir ve diğer damacana su bayilikleri veren firmalardan da bayi olmayı talep edebilirsiniz.

Mesaj Sayısı(2)

  1. Ertan kişi
  2. Ahmet Resul
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz