Çanta Bayiliği ve Franchise Veren Firmalar! 2023 Bayilik ve isim hakkı ücretleri ne kadar?

Çanta Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Bayilik veren firmalar hakkında sizler için makaleler yazmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda sizlere çanta bayiliği ve franchising veren firmalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi önce sizler için daha önceden yazmış olduğumuz evde ek iş fikirleri hakkında ki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Bayilik veren firmalar konusunda çanta bayiliği kesinlikle önemli bir konudur. Çünkü tamamen bayanlara özgü bir sektör olduğundan kar oranı oldukça yüksektir. Bayanlar alışveriş merkezine girdiklerinde genel olarak çanta, elbise ve ayakkabı gibi ürünleri tercih ederler. Aldıkları ürünlerde de kesinlikle bir tane değilde birkaç tane birden alırlar. O yüzden sizlerde bu durumu kar durumuna çevirebilirsiniz. Alacağınız bayilikler sayesinde kar oranı yüksek şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Tabi bu durumda işi yapacağınız şehir de çok önemlidir. Çünkü iş yeriniz kalabalık bir yer ise kazanacağınız gelir oldukça fazla olur ama küçük bir yerdeyseniz kazancınız o kadar fazla olmayabilir. Ama yine de kazançlı bir iş olacağını sakın unutmayın. Genel olarak yüzde 50 kar oranlarıyla satış yapacağınız için ayda ortalama 3000-15000 TL arası bir kazanç elde etmeniz mümkündür. Bayilik veren firmaların listesini alt kısımda inceleyebilirsiniz.

Mi&So Çanta Bayiliği

Mi&So Çanta bayiliği veren firmalardan bir tanesidir. Yıllardır giyim ve çanta üzerine çalışmaktadırlar. Ucuz fiyatlarından dolayı oldukça fazla olarak tüketilmektedir. Ancak bu firma bayiliği verirken öncelik olarak sizlerden teminat mektubu ve isim hakkı için belli bir ücret istemektedirler. O yüzden bunları karşıladıktan sonra artık sizlerde işinizin başına geçerek paranızı kazanabilirsiniz.

Bondnon Çanta Bayiliği

Bondnon çanta ve aksesuar üzerine yıllardır hizmet vermektedir. Müşteriler olarak tercih edilen çanta markaları arasında bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ürünleri üzerine müşterilerin ilgisini çekmektedir.Bondnon çanta markasının fazla miktarda mağazası bulunmaktadır. Hal böyle olunca birçok müşteri bu bayiliği tercih etmektedir.

Bubble Rubag Çanta Bayiliği

Bubble rubag çanta bayiliği bayan çanta üzerine en yeni modayı takip eden bir firmadır. 2014 Yılında açılan bu firma yıl geçtikçe de kendini geliştirmektedir. Bubble rubag ın en çok dikkat ettiği maddeden biri de üretimde sağlık ve kullanışa dikkat etmeleridir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz