Ege Life Su Bayiliği nasıl alınır? 2023 Bayilik fiyatları ve şartları neler?

Damacana su sektörünün karlı bir sektör olması girişimcilerin bu iş fikrine büyük önem vermesine yol açtı. Fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey kaliteli bir su üreticisi bayi ile çalışabilmektir. Eğer bayilik arayışınız varsa Ege Life Su bayilik sistemine başvurabilir ve damacana su tedarikinizi çözebilirsiniz.

Kaynağı İzmir’in Yamanlar dağı olan Ege Life Su 7.47 pH derecesine sahiptir ve içimi oldukça hafif bir sudur. Yamanlar Dağı’nın zirvelerinden çıkan bu su kendiliğinden yer üstüne çıkmaktadır, doğal kaynak suyudur. Daha çok İzmir ve çevresindeki illerde yaygın olarak kullanılan Ege Life Su oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Zengin ve orta gelirli kesim tarafından tercih edilen Ege Life Su bayilik fırsatları da sunuyor. Yeni bayileri ile geniş bir dağıtım ağına kavuşmayı planlayan Ege Life su bayiliği veriyor.

Ege Life Su Bayilik Şartları ve Fiyatları

Ege Life Su bayilik şartları

  • Damacana su sektörüne yapılması gereken yatırım miktarını karşılayabilecek, tercihen sektörde tecrübeli olan girişimci kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Bayilik talepleri ilgili bölgelerdeki ihtiyaca göre değerlendirilecek ve bayilik adayları ile görüşülecektir.
  • Bayilik almak istediğiniz lokasyon, ilçe, mahalle Ege Life Su tarafından onaylanırsa bayilik verilir.
  • Su bayisi için yapılacak olan dükkan kiralama, tadilat ve bakım onarım işlemleri bayi adayımızın kendisine ait olacaktır.
  • Bayilerimiz personellerini kendileri seçecek ve gereken bilgiyi aktaracaktır.
  • Damacana su dağıtımı için motorsiklet veya otomobil tercih edilmelidir. Bu tip motorlu taşıtlara yapılacak olan yatırım da bayi adayımıza aittir. Bütçenize bağlı olarak hem motorsiklet, hem arabayla dağıtım yapabilirsiniz.

Editörün Notu: Ege Life Su bayilik için yapmanız gereken yatırım damacanalara olacaktır. Şirket bayiliğin ilk sürecinde size toplu olarak bir miktar damacana aldıracaktır ve bunların bedellerini size bayilik ücreti olarak çıkartacaktır. Ege Life Su 19. lt damacanaların ortalama olarak bayi satış fiyatı 7 – 9 TL civarındadır. Bulunan bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Ege Life Su Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Ege Life Su bayilik başvurusu

İçimi, kalitesi ve cep dostu bir su firması olması nedeniyle Ege Life Su bayilik almayı sizlere tavsiye etmekteyiz. Damacana satış sektöründe çalışabileceğiniz en kaliteli firmalardan birisidir. Asla pişmaz olmazsınız bu yatırımdan. Bayilik talebinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Firma İletişim
Adres: Kırmahalle yolu No:3/1 Emiralem Köyü/İzmir
TEL: +90 (232) 832 74 24
e-Mail: mail.egelife@outlook.com.tr

One Response

  1. Süleyman Öztürk
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz