Bağcılar ve çevresinde Evlere İş Veren Firmalar ve Ek İşler Neler? İnternetten Ek İş Fırsatları Nelerdir?

Bağcılar ve çevresinde yaşıyorsanız evinizde gerçekleştirebileceğiniz bazı iş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bu hususta Bağcılar ve çevresinde firmalar evlere iş gönderebilmektedir. Bu firmalar tarafından yayınlanan evde iş ilanlarına başvurarak siz de evde bu firmaların işlerini yapabilirsiniz. Bağcılar ve çevresinde gerçekleştirebileceğiniz evde ek iş seçenekleri aşağıdaki gibidir:

 • Paketleme,
 • Montaj,
 • Tütün sarma,
 • Nikah şekeri yapımı,
 • Ütüleme,
 • Takı tasarımı,
 • Boncuk işi,
 • Hediyelik eşya tasarımı,
 • Tül ve perde dikimi,
 • Terzilik

Bunlar ve bunlar gibi pek çok iş seçeneğine dair firmaların sundu iş ilanları bulunmaktadır. Ev hanımları, geliri olmayan kişiler ve öğrenciler bu tarz evde yapılabilen işlere başvurarak kendi gelir kaynaklarını oluşturabilir. Üstelik bu tarz evde iş ilanları oldukça pratik bir şekilde tamamlanabilmektedir. Örneğin bu işleri yalnızca bir ek iş mahiyetinde isteyen kişiler günlerinden yalnızca 3 ya da 4 saat kadar ayırarak bu işleri kolaylıkla tamamlayabilir ve gelirlerine ek bir gelir fırsatı yaratabilir.

Bağcılar ve Çevresinde En Çok Talep Gören Evde İş Seçenekleri

Bağcılar ve çevresinde eve iş veren firmaların ilanları arasından en çok tercih edilen seçenekler genellikle paketleme olmaktadır. Bağcılar ve çevresinde özellikle mandal paketleme işlerine talep yoğundur. Oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebilen bu mandal paketleme işi için gerekli olan ürünler firma tarafından evinize bırakılmaktadır. Firmanın bu hususta sizden talebi belli sayıda mandalı bir paket içerisine yerleştirmenizdir. Ev hanımlarının televizyon izlerken dahi kolaylıkla yapabildiği bu mandal paketleme işin bir de mandal montaj işi bulunmaktadır. Bu hususta mandal parçaları size gönderilir ve sizin bu parçaları birleştirmeniz beklenir. Giderseniz daha çok kazanç sağlamak için hem mandal montajlama hem de paketleme işlemini üstlenebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. En çok talep gören montaj işlerinden diğeri ise kalem montajıdır. Genellikle 4 parça olarak gönderilen bu parçaları birleştirerek kalemi oluşturduktan sonra firmaya teslim ederek bu evde iş imkanından faydalanabilirsiniz.

Evde İş Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

Öncelikle evde iş yaptıran firmalara ne sebeple başvurduğunuzu belirlemelisiniz. Yani bu iş ilanlarına başvururken zaten hali hazırda bir işiniz varsa ve yalnızca ek bir gelir kaynağı oluşturmak istiyorsanız günde 3 ya da 4 saat kadar harcayarak talep edeceğiniz ek geliri elde edebilirsiniz. Eğer ev hanımı insanız ve kendinize yalnızca uğraş arıyorsanız hobileriniz doğrultusunda takı tasarımı, boncuk işi ve hediyelik eşya tasarımı gibi eğlenceli iş ilanlarına başvurabilir ve bir yandan vakit geçirirken bir yandan da para kazanabilirsiniz. Fakat talebiniz daha çok iyi para kazanmak ise bu hususta daha yüksek paralar kazanabileceğiniz iş seçenekleri de bulunmaktadır. Eve kabul edeceğiniz iş adeti de bu konuda önem arz etmektedir. Yani eve daha çok iş kabul ederseniz iyi bir kazanç sağlamanız da daha mümkün olur.

One Response

 1. Feruza
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz