Bereket Döner Bayilik Alma Şartları! 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

1988 yılından beri “Lezzetin Bereketi” sloganı ile kalite ve müşteriye hizmetten taviz vermeden çalışan Bereket Döner bayilik sistemi ile yeni çalışma arkadaşları kazanmayı amaçlıyor. Türkiye’nin ilk hazır döner üreticilerinden olan Bereket Döner 2018 yılında 125’den fazla şubeye sahip olmuş durumda. Her zaman ileriyi hedefleyen firma bayi sayısını arttırmak için kendilerine yeni partnerler arıyorlar ve franchising sisteminde isim hakkı bedeli talep etmiyorlar! Tüm bu durumdan Bereket Döner’den döner bayiliği almayı akılcı kılıyor. Döner sektörüne girmek istiyorsanız Bereket Döner bayilik sistemi sizin için tercih edilebilir bir sistemdir. Bu yazımızda Bereket Döner’in bayilik şartlarını öğrenebilirsiniz.

Bereket Döner Bayilik Modelleri

bereket döner bayilik modelleri

Yeni iş ortakları arayan Bereket Döner her bütçeye hitap edebilmek için 5 farklı bayilik konsepti sunuyor. Bütçenizin el verdiği ölçüde karavan, dükkan, AVM gibi seçenekleri kapsayan bayilik konseptlerinden herhangi birini tercih edebiliyorsunuz.

Bereket Döner Durak: Mobil Taşınabilir 6 m² Karavan Modeli
Bereket Döner Paket: 15- 20 m² Yoğun Nüfuslu Bölgelerde Bulunan Dükkan
Bereket Döner Express: 25 ile 40 m² Arası Cadde Üzeri veya AVM Dükkan
Bereket Döner: 80 ile 200 m² Arası Cadde Üzeri veya AVM Dükkan
Bereket Döner Since1988: A-La Carte 300 m² ve Üzeri Cadde veya AVM Dükkan

Bereket Döner Bayilik Başvurusu ve Şartları

bereket döner bayilik

– Bereket Döner’de sadece franchising giriş bedeli ödeyerek sisteme katılabiliyorsunuz. Ekstra ücretlendirme yok.
– Bayilik programına katılmak için gereken finans kaynağına sahip olmak
– Yenilikçi ve işinde özgüvenli olarak çalışabilmek

Başvuru formunuzu gönderdikten kısa bir süre Bereket Döner ekibi franchising başvurunuzu inceleyecek ve size geri dönüş yapacaktır. Başvurunuz olumlu olarak değerlendirilirse yüz yüze görüşmeye çağrılacaksınız ve işin detayları konuşulacak.

Anlaşma sağlandığı takdirde Bereket Döner ve ekibi ile birlikte şubenin açılacağı nokta üzerinde araştırmalar yapılacaktır. Şubenin açılacağı nokta da kabul edilince franchise sözleşmesi imzalanır ve kurulum işlemleri başlatılır. Şube Bereket Döner mimarisine göre tasarlanır ve açılış için hazır hale getirilir.

Şubeyi işletecek kişi(sahibi) ve personele Bereket Döner tarafından oryantasyon verilir. Bu eğitim sürecinde katılım zorunludur ve işletme sahibi ve personelleri Bereket Döner seviyesinde hizmetin nasıl verileceğini bu eğitimde öğrenir.

Bunların sonucunda artık şube açılımı için herhangi bir engel kalmamıştır. Bereket Döner tüm bu işlemler sırasında size yardımcı olacak ve bayilik programının getirdiği avantajları kullanmanıza olanak sağlayacaktır.

Bereket Döner Bayilik Sistemi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki telefon numarasından firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bereket Döner İletişim Tel: Telefon: +90 212 771 55 55

Mesaj Sayısı(2)

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz